Author: C***t
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Quite satisfied with this purchase it works amazing and its bright
Color: Blanco
Price: $51.119
| Material | Aluminum |
| Color | Blue |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq2312063217193129 |
Author: C***t
Date:
Review: Quite satisfied with this purchase it works amazing and its bright
Color: Blanco
Author: s***a
Date:
Review: حلووووووووووو
Color: Blanco
Author: n***2
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.